Naše Základní škola Mírová v Ústí nad Labem  je velká budova s velkým počtem dětí a snad i s velkým srdcem, které bije pro všechny naše děti.

Pro děti a jejich rodiče se snažíme dělat několikrát do roka zajímavé akce. Jednou z nich bylo i naše Odpoledne splněných přání, které proběhlo v předvánoční době. Je to určitě nejkrásnější období roku jak pro děti, tak i pro dospělé.

Na druhém ročníku této naší školní akce čekaly na všechny příchozí dětské školní vánoční trhy, tvořivé dílničky, kde si všichni mohli vyzkoušet výtvarnou techniku enkaustiky, výrobu ozdob z korálků či namalovat bavlněnou tašku. Děti z nejstarších ročníků si pro své malé kamarády připravily malování na obličej a paní vychovatelky ze školních družin soutěže.

Hlavním programem bylo psaní vánočních přání na balónky a společné vypouštění za asistence překrásného ohňostroje, který nám otevřel naší pomyslnou nebeskou bránu, a všechny balónky s přáním vzlétly do nebes.

Bylo připraveno i občerstvení s tradiční opečenou klobáskou, čajem, kukuřicí a spoustou dalších dobrot.

Celým odpolednem splněných přání nás provázel anděl, který se snažil, aby se všem přáníčka vyplnila. Na závěr si všichni vyslechli andělův pozdrav…“Každý jsme anděl s jedním křídlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout . . .“.

Tím skončilo naše zábavné odpoledne a všichni se těšíme na naše splněná přání.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a hlavně společnosti Sedab, s.r.o. za finanční příspěvek a ÚMO Severní Terasa za finanční podporu a zapůjčení krásného pódia. 

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Videoprezentace
Kalendář akcí

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneřiStatistika přístupů

TOPlist