Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Na  čtvrtek 3.6. byli pozváni všichni žáci naší školy, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže Naše město Ústí nad Labem 2010, do INFOCENTRA v Paláci Zdar na Mírovém náměstí, kde se konala vernisáž. Naše škola poprvé získala hned tři ocenění ve výtvarné kategorii.

A to dvě 3.místa (Vojtěch Franz z 9.C a Zuzana Pokrupová z 9.B ) a jedno první místo (Daniela Borůvková z 9.B). Výherci převzali ceny z rukou pana náměstka primátora Jana  Řeřichy a potom si šli prohlédnout práce ostatních oceněných. Jak se na správnou vernisáž sluší, bylo připraveno občerstvení. Myslím si, že se všem akce moc líbila a budeme se těšit na další ročník.