Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

V pátek 24.1. proběhla poslední z akcí z projektu Krimi Fragmenty II. Tentokrát nocování ve škole spojené s akcí s názvem MOJE ÚSTÍ. Letos jsme se zaměřili na prevenci kriminality, historie městské a státní policie ČR na Ústecku a na nebezpečná místa v Ústí nad Labem. Žáci připravili interaktivní mapu města, ve které označovali různá místa, která mají spojená s kriminalitou, drogami nebo dopravním nebezpečím. Ve večerních hodinách jsme vybrali dle zájmu filmy. První byl dokument atentátu na R. Heidricha a druhým byl histrorický velkofilm Lidice. Část žáků se ještě v noci vyřádili při pingpongové obíhačce a kolem 1:00 ráno všichni spali. Tedy: alespoň učitelé si to mysleli. Ráno nás uvítali mrazivými minus 11 stupni.

Zeptali jsme se žáků, jak se jim akce líbila:
Nicola Matějkové se nejvíc líbili soutěže na interaktivní tabuli a pingpong. „Spát moc nešlo, usnuli jsme velmi pozdě, asi v půl třetí. Určitě bychom to chtěli ještě někdy zopakovat, hlavně soutěže a bylo by dobré, kdyby to bylo jen pro jednu třídu.“
Aneta Vittkové nejvíc chutnalo jídlo: „Nejhodnější pan učitel Nosek nám upekl výtečné bílé klobásy, my jsme si k nim daly kečup. Líbil se mi i  noční pingpong, vyhrála jsem skoro, pořád jsem byla ve finále. Taky bych byla ráda, abychom to ještě jednou zopakovali, než odejdeme na střední školy“.
Dominik Nedoma nám řekl, že nejlepší byly klobásy a pinčes. „My jsme vůbec nespali, ale učitelé si asi mysleli, že spíme. Možná jsme usnuli tak na půl hodiny. Doma jsem pak prospal celé dopoledne“.
Jakuba Stukheila nejvíce bavili dějepisné aktivity s panem učitelem Krskem: „Vyhráli jsme soutěž, ve které jsme na historických fotkách poznávali ulice města Ústí nad Labem. Pinčes byl taky super“.
Tomáš Novák spal asi 5 hodin: „Nic mě neprobudilo, ani pan učitel Krsek, ten prý ostatní asi 3x napomínal“.
Děkujeme všem žákům za vzorné chování a perfektní připravenost při aktivitách MOJE ÚSTÍ.