Naše Základní škola Mírová v Ústí nad Labem  je velká budova s velkým počtem dětí a snad i s velkým srdcem, které bije pro všechny naše děti.

Pro děti a jejich rodiče se snažíme dělat několikrát do roka zajímavé akce. Jednou z nich bylo i naše Odpoledne splněných přání, které proběhlo v předvánoční době. Je to určitě nejkrásnější období roku jak pro děti, tak i pro dospělé.

Na druhém ročníku této naší školní akce čekaly na všechny příchozí dětské školní vánoční trhy, tvořivé dílničky, kde si všichni mohli vyzkoušet výtvarnou techniku enkaustiky, výrobu ozdob z korálků či namalovat bavlněnou tašku. Děti z nejstarších ročníků si pro své malé kamarády připravily malování na obličej a paní vychovatelky ze školních družin soutěže.

Hlavním programem bylo psaní vánočních přání na balónky a společné vypouštění za asistence překrásného ohňostroje, který nám otevřel naší pomyslnou nebeskou bránu, a všechny balónky s přáním vzlétly do nebes.

Bylo připraveno i občerstvení s tradiční opečenou klobáskou, čajem, kukuřicí a spoustou dalších dobrot.

Celým odpolednem splněných přání nás provázel anděl, který se snažil, aby se všem přáníčka vyplnila. Na závěr si všichni vyslechli andělův pozdrav…“Každý jsme anděl s jedním křídlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout . . .“.

Tím skončilo naše zábavné odpoledne a všichni se těšíme na naše splněná přání.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a hlavně společnosti Sedab, s.r.o. za finanční příspěvek a ÚMO Severní Terasa za finanční podporu a zapůjčení krásného pódia. 

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Směrnice GDPR


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz

Videoprezentace
Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist