Ve středu 4.10.2017 se na atletickém stadionu v Bílině uskutečnilo krajské kolo Olympijského čtyřboje v atletice. Účast na krajském kole si vybojovala vítězná pětičlenná družstva ze sedmi okresů Ústeckého kraje, z naší školy se zúčastnila dokonce dvě družstva, a to mladší a starší žákyně. Mladší žákyně soutěžily v běhu na 60 metrů a 600 metrů, v hodu míčkem a ve skoku (dalekém nebo vysokém). Naše družstvo bylo oproti okresnímu kolu oslabeno o dvě opory, které se pro nemoc nemohly krajského kola zúčastnit.

I přesto se v konkurenci 7 škol dívky neztratily, zabojovaly a nakonec dosáhly na 5. příčku s celkovým součtem 4867 bodů. Nejlepší výkon předvedla Adéla Neumannová v běhu na 600 metrů, kde skončila časem 1:54,66 na 3. místě a získala 590 bodů. Starší žákyně soutěžily v běhu na 60 metrů a 800 metrů, skoku (dalekém nebo vysokém) a hodu (míčkem nebo vrhu koulí). Naše družstvo soutěžilo pouze ve čtyřech, takže se počítal každý výkon. Ve vyrovnané konkurenci 6 družstev obsadily konečnou 4. příčku s celkovým součtem 6219 bodů, když je od medaile dělilo pouhých 99 bodů. Výborné výkony předvedla Magdalena Řeháková z 9.A, když vyhrála dvě disciplíny, a to soutěž ve skoku dalekém výkonem 499 cm (557 bodů) a běh na 800 metrů v čase 1:35,80 (622 bodů). Nejvyšší bodový přínos byl v běhu na 60 metrů, který v čase 8,55 sekund vyhrála Tereza Strychová (687 bodů) a o 0,01 sekundy pomalejší byla na 2. místě výše zmíněná Magdalena Řeháková (684 bodů). Ke všem výkonům dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Dana Finková

 

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Směrnice GDPR


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz

Videoprezentace
Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist