Měsíc březen byl u nás ve škole  ve znamení  tradičního velikonočního jarmarku a dne otevřených dveří. Obě tyto akce byly určené pro děti a jejich rodiče. Děkujeme všem, kteří jste přišli do naší školy a užili si společně s námi tyto odpoledne.

Ani v dalších měsících nebudeme zahálet a již teď pro vás připravujeme další akce jako např. „Burzu hraček“, která proběhne během května. V červnu se uskuteční vystoupení pro rodiče dětí ze zájmových kroužků a 23. 6. proběhne výstava prací žáků naší školy v zámku Ploskovice na téma páv. S našimi deváťáky se všichni rozloučíme na tradičním Loučení v Národním domě.

O všech těchto akcích vás budeme včas informovat.

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist