Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Měsíc březen byl u nás ve škole  ve znamení  tradičního velikonočního jarmarku a dne otevřených dveří. Obě tyto akce byly určené pro děti a jejich rodiče. Děkujeme všem, kteří jste přišli do naší školy a užili si společně s námi tyto odpoledne.

Ani v dalších měsících nebudeme zahálet a již teď pro vás připravujeme další akce jako např. „Burzu hraček“, která proběhne během května. V červnu se uskuteční vystoupení pro rodiče dětí ze zájmových kroužků a 23. 6. proběhne výstava prací žáků naší školy v zámku Ploskovice na téma páv. S našimi deváťáky se všichni rozloučíme na tradičním Loučení v Národním domě.

O všech těchto akcích vás budeme včas informovat.