V pátek 11.5.2018 se konala ve sportovní hale v Děčíně kvalifikace v basketbalu  3.–4. tříd o postup do hlavní soutěže jr NBA, která se bude hrát od září do prosince 2018. V loňském roce se naše družstvo probojovalo až do semifinálové skupiny. A i letos začali jejich o rok mladší spolužáci úspěšně. Po dvou vítězstvích a jedné porážce jsme postoupili do další fáze kvalifikačních bojů. Všechny naše hráče a hráčky musíme pochválit za předvedené výkony, neskutečnou bojovnost a vůli po vítězství.
 
Trenéři : Tesařová Stáňa a Bár Mirek

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Směrnice GDPR


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz

Videoprezentace
Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist