Ve čtvrtek 11. 10. 2018 se konal ve sportovní hale Na Královce v Praze draft jr.NBA. Naší školu na draftu zastupoval kapitán týmu Patrik Wanke, asistent Matěj Fiala a trenéři Stáňa Tesařová a Mirek Bár. Do hlavní soutěže jr.NBA se po vzoru slavné NBA kvalifikovalo 30 družstev z celé České republiky, které byly rozděleny do dvou konferencí. V každé konferenci jsou 3 divize po 5 týmech.

ZŠ Mírová je v divizi A spolu se základními školami z Chomutova, Loun a dvěma ZŠ z Děčína. Losování v západní konferenci se ujal bývalý hráč NBA Jiří Welsch a naší škole vybral družstvo Indiana Pacers. Východní konferenci losoval vítěz NBA z roku 2007 Francisco Elson, který si po losování připravil pro všechny hráče společný trénink. První turnaj se bude konat 22. 10. 2018 v Děčíně. Tato soutěž se koná potřetí a doufáme, že se naší škole podaří uspět jako v loňském roce, kdy se naši hráči probojovali do play off.

Tesařová a M. Bár

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist