Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 se konal ve sportovní hale Na Královce v Praze draft jr.NBA. Naší školu na draftu zastupoval kapitán týmu Patrik Wanke, asistent Matěj Fiala a trenéři Stáňa Tesařová a Mirek Bár. Do hlavní soutěže jr.NBA se po vzoru slavné NBA kvalifikovalo 30 družstev z celé České republiky, které byly rozděleny do dvou konferencí. V každé konferenci jsou 3 divize po 5 týmech.

ZŠ Mírová je v divizi A spolu se základními školami z Chomutova, Loun a dvěma ZŠ z Děčína. Losování v západní konferenci se ujal bývalý hráč NBA Jiří Welsch a naší škole vybral družstvo Indiana Pacers. Východní konferenci losoval vítěz NBA z roku 2007 Francisco Elson, který si po losování připravil pro všechny hráče společný trénink. První turnaj se bude konat 22. 10. 2018 v Děčíně. Tato soutěž se koná potřetí a doufáme, že se naší škole podaří uspět jako v loňském roce, kdy se naši hráči probojovali do play off.

Tesařová a M. Bár