Ve středu 31.10.2018 jsme odehráli další čtyři utkání základní části Jr. NBA v Chomutově. Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy, což se ukázalo jako rozhodující v boji o druhé místo ve skupině. V prvním utkání jsme narazili na domácí Chomutov a po ospalé první půli jsme rozhodli ve třetí čtvrtině, kterou jsme vyhráli rozdílem 20 bodů. Konečný stav 14 : 42. Ve druhém utkání jsme narazili na ZŠ Komenského nám. Děčín.

I v tomto zápase se nám dlouho nedařilo a po většinu střetnutí jsme tahali za kratší konec. Obrat se nám podařil v závěrečné čtvrtině. Konečný stav 28 : 16 pro ZŠ Mírová. Další dvě utkání s Louny a ZŠ M. Tyrše Děčín byla vyrovnaná. Lounům jsme podlehli 28 : 34 a Děčínu 34 : 38. Před posledním turnajem, který se koná v pondělí 12.11.2018 na Slunetě nám patří třetí místo ve skupině. Ze 3 divizí západní konference postoupí i dvě družstva ze 3 míst a my doufáme, že se nám podaří probojovat do play- off.