Po výhře v okresním kole ve stolním tenise se v úterý 6.11.20118 vydalo družstvo starších žákyň na krajské kolo do Litoměřic. Společný turnaj kategorií IV. (ZŠ) a V. (SŠ) hostilo Gymnázium Litoměřice ve své hale stolního tenisu. Podmínky pro zápasy byly pro všechna družstva rovnocenné a regulérní. V kategorii starších žákyň se zúčastnila 4 družstva.

Dívky naší školy hrály ve složení Alena K., Štěpánka J. a Leona S., vždy byly nejdříve dvouhry jedniček týmu proti dvojkám týmu, pak čtyřhra a na závěr nejprve dvouhra mezi jedničkami týmu a závěrečný zápas byl mezi dvojkami týmu. V prvním zápase hrála děvčata proti týmu z Děčína a celkem jednoznačně vyhrála 3:1. Další dva zápasy byly mnohem vyrovnanější, mnoho setů skončilo až po zkrácených hrách. Průběh obou utkání, nejprve proti Litvínovu a pak proti Litoměřicím, byl zcela totožný. Po úvodních dvouhrách byl stav 1:1, naše dívky vyhrály čtyřhru a pak prohrály obě dvouhry. Nutno dodat, že kromě jedné dvouhry uhrály ve všech ostatních alespoň jeden set. Tyto dva zápasy skončily výhrou soupeřek 3:2, a tak naše dívky obsadily v krajském kole ve stolním tenise celkově 3. místo. K předvedeným výkonům dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Dana Finková

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist