Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Po výhře v okresním kole ve stolním tenise se v úterý 6.11.20118 vydalo družstvo starších žákyň na krajské kolo do Litoměřic. Společný turnaj kategorií IV. (ZŠ) a V. (SŠ) hostilo Gymnázium Litoměřice ve své hale stolního tenisu. Podmínky pro zápasy byly pro všechna družstva rovnocenné a regulérní. V kategorii starších žákyň se zúčastnila 4 družstva.

Dívky naší školy hrály ve složení Alena K., Štěpánka J. a Leona S., vždy byly nejdříve dvouhry jedniček týmu proti dvojkám týmu, pak čtyřhra a na závěr nejprve dvouhra mezi jedničkami týmu a závěrečný zápas byl mezi dvojkami týmu. V prvním zápase hrála děvčata proti týmu z Děčína a celkem jednoznačně vyhrála 3:1. Další dva zápasy byly mnohem vyrovnanější, mnoho setů skončilo až po zkrácených hrách. Průběh obou utkání, nejprve proti Litvínovu a pak proti Litoměřicím, byl zcela totožný. Po úvodních dvouhrách byl stav 1:1, naše dívky vyhrály čtyřhru a pak prohrály obě dvouhry. Nutno dodat, že kromě jedné dvouhry uhrály ve všech ostatních alespoň jeden set. Tyto dva zápasy skončily výhrou soupeřek 3:2, a tak naše dívky obsadily v krajském kole ve stolním tenise celkově 3. místo. K předvedeným výkonům dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Dana Finková