Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři


Statistika přístupů

TOPlist

V pondělí 19.11. 18 jsme uspořádali na naší škole skupinu v rámci okrskového kola florbalu chlapců III. kat. (roč. 05, 06, 07).  Tuto skupinu jsme s přehledem vyhráli a postoupili do finálových bojů, které se uskutečnily na ZŠ Mojžíř. Ve skupině jsme postupně porazili ZŠ Elišky Krásnohorské, ZŠ Trmice a ZŠ Palachova.Tato vítězství nás  posunula do čtvrtečního finálového turnaje, kterého se zúčastnilo osm nejlepších škol našeho okresu.

Po bojovném výkonu jsme postupně ve skupině přehráli družstva ZŠ Mojžíř  a ZŠ Pod Vodojemem. ZŠ Stříbrnická byla nad naše síly a podlehli jsme tomuto silnému soupeři 3:7. Druhé místo ve skupině nám přihrálo jako soupeře do semifinále vítěze druhé skupiny, což byla hokejová škola ZŠ Vinařská. S tímto soupeřem jsme si poradili a celý zápas kontrolovali. Toto důležité vítězství nás poslalo do finále, kde už na nás čekal známý soupeř ze základní skupiny a to ZŠ Stříbrnická. Jelikož už jsme měli zkušenost s tímto soupeřem, tak jsme se na něho lépe připravili a celé utkání byli víc než vyrovnaným soupeřem. Nakonec jsme ale po trošku smolném průběhu prohráli o jednu branku 2:3 a skončili druzí. I tak je to veliký úspěch našich mladých florbalistů a všem moc děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Jmenovitě: Matyáš Stuchlý, Zdeněk Nevím, Radek Vyhlídal (C), Jan David, Daniel Vaněk, Tomáš Netík, Matěj Kovařík, Marek Chroustovský, Marek Hudec a Martin Henrych.

Zapsal: Mgr. Jan Žďárský