V pondělí 19.11. 18 jsme uspořádali na naší škole skupinu v rámci okrskového kola florbalu chlapců III. kat. (roč. 05, 06, 07).  Tuto skupinu jsme s přehledem vyhráli a postoupili do finálových bojů, které se uskutečnily na ZŠ Mojžíř. Ve skupině jsme postupně porazili ZŠ Elišky Krásnohorské, ZŠ Trmice a ZŠ Palachova.Tato vítězství nás  posunula do čtvrtečního finálového turnaje, kterého se zúčastnilo osm nejlepších škol našeho okresu.

Po bojovném výkonu jsme postupně ve skupině přehráli družstva ZŠ Mojžíř  a ZŠ Pod Vodojemem. ZŠ Stříbrnická byla nad naše síly a podlehli jsme tomuto silnému soupeři 3:7. Druhé místo ve skupině nám přihrálo jako soupeře do semifinále vítěze druhé skupiny, což byla hokejová škola ZŠ Vinařská. S tímto soupeřem jsme si poradili a celý zápas kontrolovali. Toto důležité vítězství nás poslalo do finále, kde už na nás čekal známý soupeř ze základní skupiny a to ZŠ Stříbrnická. Jelikož už jsme měli zkušenost s tímto soupeřem, tak jsme se na něho lépe připravili a celé utkání byli víc než vyrovnaným soupeřem. Nakonec jsme ale po trošku smolném průběhu prohráli o jednu branku 2:3 a skončili druzí. I tak je to veliký úspěch našich mladých florbalistů a všem moc děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Jmenovitě: Matyáš Stuchlý, Zdeněk Nevím, Radek Vyhlídal (C), Jan David, Daniel Vaněk, Tomáš Netík, Matěj Kovařík, Marek Chroustovský, Marek Hudec a Martin Henrych.

Zapsal: Mgr. Jan Žďárský

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist