Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Ve čtvrtek 22.11.2018 se konalo v Brandýse nad Labem play-off západní konference jr.NBA. Naše škola narazila na vítěze divize B Brandýs nad Labem( Washington Wizards). Domácí potvrdili roli favorita a porazili nás 58:16. V utkání o 5-6 místo v západní konferenci jsme narazili na družstvo Písku (Brooklyn Nets). Ani v tomto zápase se nám nepodařilo zvítězit. Písku jsme podlehli 46 : 28.

Celkové umístění je 7. místo v západní konferenci. I přes to, že se nám nepodařilo postoupit do dalších bojů, bylo učinkování reprezentantů naší školy úspěšné a už se těšíme na příští ročník v roce 2019.

za Indianu Pacers (ZŠ Mírová) S. Tesařová, M.Bár