Ve čtvrtek 22.11.2018 se konalo v Brandýse nad Labem play-off západní konference jr.NBA. Naše škola narazila na vítěze divize B Brandýs nad Labem( Washington Wizards). Domácí potvrdili roli favorita a porazili nás 58:16. V utkání o 5-6 místo v západní konferenci jsme narazili na družstvo Písku (Brooklyn Nets). Ani v tomto zápase se nám nepodařilo zvítězit. Písku jsme podlehli 46 : 28.

Celkové umístění je 7. místo v západní konferenci. I přes to, že se nám nepodařilo postoupit do dalších bojů, bylo učinkování reprezentantů naší školy úspěšné a už se těšíme na příští ročník v roce 2019.

za Indianu Pacers (ZŠ Mírová) S. Tesařová, M.Bár

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist