Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Dne 11. prosince 2018 se uskuteční Odpoledne splněných přání spojené s vánočními trhy ve škole. Zde nechybí opékané klobásky, kukuřice, čaj či dětský punč. Toto odpoledne je zahájeno v 16.00 hodin, kdy začínají trhy. Pro naše děti je připraveno krásné vystoupení Balonkové Evičky, pro všechny rodiče, ale i babičky, dědečky vystoupení dětí ze školních družin a zájmových kroužků. Naší tradicí je psaní vánočních přání na balonky a závěrečné vypouštění těchto přání k Ježíškovi. Se všemi se rozloučíme krásným ohňostrojem a přáním šťastných a spokojených vánočních svátků.

Na tuto akci srdečně zveme nejen naše žáky a jejich rodiče, ale všechny, kteří se chtějí pobavit a zároveň vychutnat předvánoční atmosféru nadcházejících svátků.