Dne 11. prosince 2018 se uskuteční Odpoledne splněných přání spojené s vánočními trhy ve škole. Zde nechybí opékané klobásky, kukuřice, čaj či dětský punč. Toto odpoledne je zahájeno v 16.00 hodin, kdy začínají trhy. Pro naše děti je připraveno krásné vystoupení Balonkové Evičky, pro všechny rodiče, ale i babičky, dědečky vystoupení dětí ze školních družin a zájmových kroužků. Naší tradicí je psaní vánočních přání na balonky a závěrečné vypouštění těchto přání k Ježíškovi. Se všemi se rozloučíme krásným ohňostrojem a přáním šťastných a spokojených vánočních svátků.

Na tuto akci srdečně zveme nejen naše žáky a jejich rodiče, ale všechny, kteří se chtějí pobavit a zároveň vychutnat předvánoční atmosféru nadcházejících svátků.

Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Školní el. pokladna

Videoprezentace
Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist