Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

V úterý 27.11.2018 se ve velké a malé tělocvičně naší školy uskutečnila 2. část testování sportovních předpokladů v rámci projektu Sazka Olympijský víceboj. Po říjnovém běhání venku jsme se tentokrát uchýlili do tělocvičny, aby děti z 1. stupně splnily zbývajících 6 disciplín. Ve velké tělocvičně jsme testovali hbitost v T-běhu, silovou vytrvalost v testu zkrácené sedy-lehy a sílu při hodu basketbalovým míčem ze sedu. V malé tělocvičně byly další 3 testy, a to ohebnost v předklonu, výbušnost při skoku z místa a rovnováha v postoji čápa.

Ve dvou skupinách se během 2.-5. vyučovací hodiny prostřídaly všechny třídy z 1. stupně a celkem se do alespoň jedné z disciplín zapojilo 315 dětí. Roli rozhodčích si vyzkoušeli žáci 9.B posíleni o část 9.A, pro většinu to byla první zkušenost s rozhodováním sportovních disciplín. Této role se zhostili velice dobře, za což jim patří velké poděkování.

Všichni sportující žáci si zaslouží pochvalu za snahu, která bude opět zhodnocena na závěr školního roku v podobě tzv. „sportovního vysvědčení“. Zde se děti i rodiče dozvědí, pro jaký sport mají děti předpoklady, a ti, kteří vysvědčení získali již v loňském roce, budou mít také informaci o tom, ve kterých disciplínách se nejvíce zlepšili. A třeba se na naši školu usměje štěstí při losování tréninků s olympioniky, do kterého jsme se díky aktivitě zapojených dětí letos probojovali.

Dana Finková