Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Ve středu 6.2. a ve čtvrtek 7.2. 2019 proběhlo ve sportovní hale v Krásném Březně okresní kolo v házené starších dívek a chlapců. Ve středu se naše družstvo děvčat složené především z basketbalistek umístilo na pěkném třetím místě. Turnaj s přehledem vyhrálo družstvo pořádající ZŠ Hluboká, které bylo složeno z dívek, které házenou hrají.

Ve čtvrtek se utkali ve stejné hale chlapci. Naši hráči vyhráli skupinu a v semifinále narazili na ZŠ Vinařskou, kterou jsme porazili rozdílem dvou gólů. Ve finále jsme se střetli se ZŠ Palachova a po vyrovnaném utkání a velmi dobrém výkonu hostujícího brankáře jsme prohráli 4 : 3. Naši chlapci si odvezli pohár za druhé místo.

Miroslav Bár