Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Ve středu 6.3.20149 se na naší škole uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti, který je pod záštitou Českého olympijského výboru a součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Na letošním jubilejním 10. ročníku této postupové soutěže se sešli žáci ze 6 škol ústeckého okresu. Kromě naší základní školy ještě žáci ze ZŠ Vojnovičova, Pod Vodojemem, Hlavní, Chlumec a Velké Březno. Soutěže 8 členných družstev i jednotlivců podle pohlaví a ročníku narození se zúčastnilo téměř 120 sportujících dětí.

V průběhu dopoledne všichni účastníci absolvovali pět disciplín – trojskok snožmo, hod plným míčem přes hlavu vzad, skoky přes švihadlo čtyřmi způsoby na 2 minuty, kliky na 2 minuty a driblink s basketbalovým míčem na 2 minuty. Dopolední program měl velký spád, soutěžilo se na 4 sektorech najednou a všichni sportovci se snažili o co nejlepší výkony. Například Tomáš N. ze 6.C hodil 12 metrů plným míčem 2 kg, Agáta S. z 8.A naskákala 286 přeskoků přes švihadlo, Vít Č. z 8.C skočil 7,20 metrů v trojskoku, Marie Š. ze 7.A udělala 91 dámských kliků a Veronika V. ze 7.C naběhala s driblováním basketbalovým míčem za dvě minuty 390 metrů.

Za naši školu soutěžila 3 družstva a dalších 17 jednotlivců, dohromady 41 dětí ze 4.-9. tříd. Ze 12 vyhlašovaných kategorií jsme pouze ve dvou neměli žádného závodníka na stupních vítězů, v polovině kategorií byli na stupních vítězů alespoň dva žáci naší školy! V 6 kategoriích jsme měli první místo, svoje kategorie vyhráli Filip S. z 8.C, Radek V. ze 7.C, Patrik W. z 5.C, Agáta S. z 8.A, Natálie Š. ze 7.C a Eliška S. ze 6.C. Dívky ročníku 2006 ovládly dokonce všechna tři první místa! Výborné výkony podala všechna tři družstva, když tým A obsadil 1. místo, tým B byl na 3., místě a tým C na 4. místě z 8 zúčastněných družstev. Všem závodníkům děkuji za skvělou reprezentaci školy a gratuluji k předvedeným výkonům.

Po celé dopoledne se role rozhodčích zhostili vybraní žáci z 9.A a 9.B, kterým také patří velké poděkování za pomoc při organizaci celého sportovního dne.

Výsledková listina

Dana Finková