Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

V noci z pátku 29. 3. na sobotu 30. 3. 2019 proběhla na naší škole akce známá pod názvem Noc s Andersenem. Tuto noc si děti po celé České republice připomínají odkaz slavného dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena čtením jeho pohádek, hraním různých her a dalšími aktivitami. I naši žáci společně prožili dobrodružství prostřednictvím čtení Andersenových pohádek, dozvěděli se mnoho zajímavých informací o Dánsku a v neposlední řadě si zkusili uvařit dánskou specialitu – toust se sýrem a džemem. Noc plná pohádkových kouzel na naší škole proběhla úspěšně a už nyní se těšíme na další ročník.