Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Vážení rodiče,

naše škola byla vybrána jako jedna ze sedmi škol v České republice do pilotního projektu společnosti O2 Chytrá škola. Rádi bychom vás pozvali na besedu s odborníky v oblasti kybernetického bezpečí a orientace v kyberprostoru.  Přednášející se zaměří na „hrozby a nebezpečí spojené s používáním nejen mobilních zařízení“. Poskytnou vám rady, jak tato zařízení zabezpečit a jak chránit vaše děti před riziky spojenými s používáním IT technologií.

Beseda je určena vám rodičům, kterým není lhostejná bezpečnost vaše a vašeho dítěte.

Zveme vás 6. května od 16 hodin do naší školy.