Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Po vítězství v okresním finále vybíjené na domácí půdě postoupila naše škola do krajského finále v Chomutově. Tento turnaj se uskutečnil 30.4. 2019 na ZŠ Zahradní Chomutov. Ráno jsme vyrazili v 6:48 vlakem směr Chomutov za novými sportovními zážitky. Na místě nás čekalo dalších šest vítězů okresních kol. Již po prvních zápasech bylo zjevné, že kvalita těchto týmů je na vysoké úrovni.

Nicméně reprezentanti naší školy ukázali, že se nemusí nikoho bát a svoji skupinu vyhráli a tím postoupili přímo do semifinále turnaje. Zde jsme narazili na pozdější vítěze a tím byly děti ze ZŠ Na Pěšině, Děčín. Sportovně jsme museli uznat, že byl náš soupeř lepší a popřáli jsme mu mnoho štěstí do finálových bojů. My jsme se museli spokojit s účastí v utkání o třetí místo, kde jsme narazili na překvapení turnaje a to ZŠ Aloise Klára, Úštěk. Utkání jsme ale s přehledem kontrolovali a po zásluze vybojovali třetí místo. Toto umístění je velkým úspěchem a všem našim reprezentantům moc děkuji. Jmenovitě: Čítek Lukáš, Avenarius Samuel, Šafařovský Jan, Salava Jan, Fiala Matěj, Pavlík Michal, Dovolil Ondřej, Kovář Ondřej, Wanke Patrik, Staněk Karel, Pechar Tomáš.

Výsledky jsou v přiložené tabulce.

Mgr. Jan Žďárský