Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

V pondělí 29.4.2019 se na Městském stadionu v Ústí nad Labem uskutečnila soutěž pro žáky 4.-5. tříd Atletický trojboj. Na stadion dorazilo 7 škol se svými družstvy, která tvořili 2 žáci a 2 žákyně. Za mírného deště všichni odběhli sprint na 60 metrů, ve kterém se naši atleti neztratili a Jenifer M. svůj rozběh vyhrála. Stejně si vedla i naše štafeta na 4×60 metrů, která svůj rozběh vyhrála stylem start – cíl. Pak se rozpršelo mnohem více a další pokračování trojboje bylo přesunuto do tělocvičny ZŠ Vinařská.

Zde proběhl místo hodu míčkem autový hod 1 kg těžkým plným míčem a místo skoku dalekého s rozběhem pouze skok z místa. Zde si vedl velmi dobře Patrik W., který skočil rovné 2 metry a byl druhý mezi chlapci, stejné pořadí vybojovala i Jenifer M. výkonem 196 cm mezi dívkami. Oba atleti byli v celkovém součtu trojboje (běh na 60 m, skok z místa a hod plným míčem) na třetím místě mezi jednotlivci ve svých kategoriích. A vzhledem k tomu, že i další dva členové týmu Robin H. a Tereza K. předvedli dobré výkony, skončilo naše družstvo v celkovém součtu všech výkonů + štafetovém běhu na krásném 2. místě za zcela suverénními vítězi ze ZŠ Vinařská. Všem atletům děkuji za vzornou reprezentaci školy a gratuluji k předvedeným výkonům.