Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

V pátek 10.5.2019 se v Chomutově na atletickém stadionu uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti, který je součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Na krajském kole se objevil ambasador projektu J. Bába a soutěžilo se v 6 disciplínách – v běhu na 60 metrů, skoku do dálky s rozběhem, hodu kriketovým míčkem, shybech na šikmé lavičce, sedech-lehách a volitelně v běhu na 1 km nebo driblinku na 2 minuty. 

Termín závodu se bohužel překryl s dalšími dvěma akcemi školy (soustředění sportovních tříd a finále basketbalové soutěže) a z 19 závodníků, kteří si účast v krajském kole vybojovali, se jich 10 omluvilo… Z 8 členného týmu, který s přehledem vyhrál okresní kolo, vypadli tři hoši a dvě dívky, které tak bylo nutné nahradit jinými účastníky. U dívek byly do družstva zařazeny dvě, které postoupily jako jednotlivkyně, u hochů se takto do týmu posunul pouze jeden, všichni ostatní se omluvili. Nezbylo, než oslovit i dva žáky, kteří se okresního kola nezúčastnili. Do Chomutova tak vyrazila pod vedením p. učitele Jiráta 11 členná výprava. 

I přes obtíže s poskládáním družstva a množstvím omluvenek i mezi velmi nadějnými jednotlivci si výprava nevedla vůbec špatně. Nejlepšího výsledku v jednotlivcích dosáhla Valerie V., která obsadila 5. místo, Tereza M. a Filip S., kteří byli na 6. místě, a Jan R., který skončil na 7. místě. Mezi 16 zúčastněnými družstvy vybojovali žáci naší školy ve vyrovnané konkurenci velmi krásné 6. místo. A všech 9 žáků, kteří byli jak na okresním, tak na krajském kole, splnilo podmínky pro získání Odznaku všestrannosti. Valerie V. a Veronika V. získaly zlatý odznak, Tereza M., Hana K., Natálie N. a Adéla T. získaly stříbrný odznak a Radek V., Matěj K. a Filip S. získali bronzový odznak. 

Počasí při soutěži bylo velmi proměnlivé, ale hlavně chladné a větrné. O to větší respekt před všemi zúčastněnými a veliká gratulace k získaným odznakům a vybojovaným umístěním. 

Kompletní výsledky zde: 

http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz//data/ovovContest/region/file/1vysledky-kk-chomutov-2019-komplet-2-.pdf 

Fotogalerie za závodu zde: 

http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/fotogalerie/ustecke-krajske-kolo-odznaku-vsestrannosti 

Za vzornou reprezentaci školy děkují V. Jirát a D. Finková