Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Skvělého úspěchu dosáhli mladší žáci naší školy v krajském kole hokejbalu. V turnaji s názvem „Hokejbal proti drogám“ porazili ve finále Litoměřice 2 : 0 a postoupili na republikové finále, které se koná v úterý 28.května v Praze na Palmovce. Naše družstvo reprezentují: Radek Vyhlídal, Marek Hudec, Matyáš Stuchlý, Jan Černovský, Tomáš Netík, Zdeněk Nevím, Daniel Vaněk, František Šilhavý, Lukáš Taneček, Pavel Soldán, Sebastian Horyna a Michal Kváš. Chlapcům blahopřejeme k postupu.                                                   

                                                                                                                                                    Miroslav Bár