Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Také letos se konalo Letní soustředění sportovních tříd v nádherném prostředí podještědského sportovního areálu v Českém Dubu.

Mezi 5. a 17. květnem se zde vystřídalo ve třech turnusech 140 žáků. Přes tento velký počet, jsme naštěstí nemuseli řešit žádný vážný úraz. Přestože počasí letos poprvé nevyšlo dle potřeb, děti byly velmi statečné a sportovní program jsme téměř celý splnili dle plánu. Děti soutěžily jak v klasických disciplínách jako fotbal, házená či přehazovaná, tak i v netradičních sportech jako frisbee.

Nejstarší turnus si také užil a hlavně otestoval laser game, kterou bychom rádi zařadili do programu v příštím roce pro všechny. Zcela novou disciplínou, která se setkala s velkým ohlasem, byl závod na nových šlapacích autech. Díky skvělému zázemí areálu mohly děti opět využít wellnes a také fandit našim hokejistům. Obzvláště malé děti se tradičně vyřadili na večerních diskotékách.  

Doufáme, že se i příští rok v Českém Dubu „vysportuje“ takový počet žáků, neboť se tato akce stala díky nadstandardním podmínkám areálu a skvělým vztahům s personálem pro naši školu srdeční záležitostí. Budeme se těšit.