Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

V úterý 28.5. 2019 v brzkých ranních hodinách vyrazili naši reprezentanti směr Praha za dalšími sportovními zážitky. Finálový turnaj nejlepších deseti týmů ZŠ v hokejbale se uskutečnil na Stadionu mládeže Palmovka v Praze. Na tomto turnaji už byly k vidění pouze hokejbalové školy, tudíž obrovská konkurence. Ve dvou pětičlenných skupinách se utkal každý s každým a nejlepší dva týmy z každé skupiny postoupily do bojů o medaile. Naše zápasy ve skupině dopadly takto: Mírová x Prachatice 0:1 (SN), Mírová x Mladá Boleslav 0:2, Mírová x Praha 2:1, Mírová x Hradec Králové 0:3. Tyto výsledky nás posunuly do boje o sedmé místo.

Zde jsme narazili na Hronov. Za stálého deště, který nás ostatně provázel celým dnem, jsme po bojovném výkonu prohráli 0:3. Celkově jsme tedy obsadili osmé místo. Konkurence byla však obrovská, ale naši reprezentanti statečně bojovali a za to si zaslouží velké poděkování. Odjížděli jsme se vztyčenou hlavou plni dalších sportovních zážitků. A to je vlastně nejdůležitější………..

Jmenovitě nás reprezentovali: Vyhlídal (C), Hudec, Stuchlý, Chochola, Henrich, Černovský, Vaněk, Šilhavý, Soldán, Netík, Taneček, Nevím, Kváš a Horyna

Zpracoval: Mgr. Jan Žďárský