Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

V úterý 11.června se v Plzni konalo mistrovství ČR v atletice družstev  „Pohár rozhlasu“. Závodilo se v těchto disciplínách: běh na 60 m, vrh koulí, skok daleký, skok vysoký, běh na 1500 m a štafeta na 4 x 60 m. V kategorii starších žáků si výborně vedlo naše družstvo ve složení: Šimon Hospodka, Marek Štrympl, Tomáš Majer, Jakub Vacata, Filip Lefler, Filip Smatana, Denis Polák a Michal Krejčík.

V tomto závodě si kluci zlepšili šest osobních výkonů. Od medaile nás dělilo opravdu málo. Ale, i tak je čtvrté místo v republice velikým úspěchem naší školy. Vítězství vybojovalo družstvo z Opavy. Chtěl bych našim chlapcům poděkovat za skvělou reprezentaci.   

                                                                                                                 Miroslav Bár