Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Statistika přístupů

TOPlist

Tradiční sportovní den na závěr školního roku se pro 2. stupeň konal v pondělí 17.6.2019. Pro žáky byly připraveny 2 turnaje, štafetový běh a 4 doplňkové disciplíny, ve kterých soutěžili v jedné kategorii 6.+7. třídy a ve druhé kategorii 8.+9. třídy. Akce se konala převážně na školním hřišti, pouze turnaj v přehazované pro dívky se uskutečnil ve velké tělocvičně. Celou akci ráno odstartovaly štafetové běhy na 8x 200 metrů, ve kterých zvítězila 7.C časem 4:17 a 8.C časem 3:55. Pak se rozeběhly turnaje v přehazované pro dívky a v házené pro chlapce.

Mladší začali házenou, starší přehazovanou a v polovině dopoledne se na turnajích vystřídali. Vítězkami přehazované se staly dívky z 7.C 9.C, vítězi v házené se stali chlapci z 7.C 8.C. V průběhu obou turnajů se uskutečnili ještě doplňkové disciplíny. Přetahování lanem mezi dvěma třídami bylo velmi napínavé, největší siláci jsou v 7.C 9.A. Další disciplína byl hod basketbalovým míčem na koš po dobu 3 minut ze šestky, kde nejlepší trefu ukázala 6.C se 13 koši a 9.C 15 koši. Dále jsme soutěžili ve štafetovém hodu plným míčem, kde nejlepší souhru a rychlost odhodu ukázala 6.C 55 přehozeními 10 m vzdálenosti za 3 minuty a 8.A 62 přehozeními. Poslední disciplínou byl štafetový skok na 10 m po dobu 3 minut, kde se nejrychlejšími skokany stali 7.C a 8.C 46 přeskoky 10 m vzdálenosti. Po sečtení všech výsledků se nejúspěšnější třídou při sportovním dni stala 7.C a 8.C. Všichni zúčastnění si sportování užili, vítězům gratulujeme a všem děkujeme za statečné sportovní výkony a chuť k soutěžení.