e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

V pondělí 30.9.2019 se na ZŠ Elišky Krásnohorské uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu, v brzkých dopoledních hodinách pro I. stupeň. Účast na soutěži si vyběhali žáci při testování sportovních předpokladů v minulém týdnu. Závodů se zúčastnila 4 šestičlenná družstva, a to mladší dívky a mladší hoši ze 2.-3. třídy a starší dívky a starší hoši ze 4.-5. třídy. Všichni se na trati velmi snažili, jeden okruh terénem jim dal docela zabrat, jen starší hoši běželi okruhy již dva.

V individuálních výkonech jsme ve všech kategoriích měli alespoň jednoho běžce v nejlepší desítce ze zhruba 50 závodníků, všichni 4 závodníci, kteří se započítávali do soutěže týmů, byli v první polovině startovního pole. V celkovém součtu pořadí v cíli si nejlépe vedla mladší děvčata, která v okresním kole obsadila krásné 2. místo a domů si odnesla stříbrné medaile. Starší dívky skončily na nepopulárním bramborovém 4. místě a obě družstva chlapců obsadila shodně 5. místo. Dětem děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme všem k jejich výkonům.