Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Zásady ochrany osobních údajů


Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Ve středu 8.1. 2020 se účastnilo naše družstvo florbalistů krajského finále ve Sportovní hale Teplice. Celkem se v turnaji objevilo nejlepších šest týmů našeho kraje. V rámci této konfrontace si naši reprezentanti počínali velmi úspěšně a obsadili celkové druhé místo. A to nám ve finále 8 vteřin před koncem rozhodčí neuznal asi regulérní gól. Každopádně všem našim florbalistům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy. 

Jmenovitě: Galovič, Chroustovský, Netík, Šilhavý, Horyna, Taneček Lukáš a bratr Tomáš, Vaněk, Soldán
 
Zapsal: Jan Žďárský