e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Ve středu 8.1.2020 jsme se zúčastnili se žáky 6.C a 7.C turnaje ve stolním tenise, který se tradičně uskutečnil na ZŠ Hluboká v Neštěmicích. Vzhledem k zimnímu termínu a lyžařským kursům se v každé kategorii sešla jen 4 družstva. Dívky úvodní zápas s pozdějšími vítězkami ze ZŠ Vojnovičova prohrály 0:5, ale pak již porazily obě domácí družstva 4:1 a získaly celkové 2. místo.

V kategorii hochů se turnaj vyvíjel zcela obráceně, když naši chlapci nejprve udolali 4:3 pozdější vítěze ze ZŠ Chlumec, ale pak prohráli 3:4 jak s domácím výběrem, tak se ZŠ Vojnovičova. Tento zápas se nakonec ukázal být klíčovým v celkovém pořadí, neboť tato vzájemná prohra odsunula naše chlapce na nepopulární 4. místo. Vše si ale vynahradili v doplňkovém turnaji jednotlivců, kde z 22 přihlášených obsadil Ben Adler 3.-4. místo, Daniela Fliegrová 2. místo a Jan Borkovec celý turnaj jednotlivců vyhrál. Gratuluji všem k úspěchu a děkuji za reprezentaci školy.