Zřizovatel školy


Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

Nařízení GDPR

Informační memorandum


Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Martin Kolář
společnost Metropolnet, a.s.
e-mail: gdpr-po@metropolnet.cz
Tel.: +420 777 150 317

Bakaláři – elektronická ŽK

Naši partneři

Prosíme o vyřizování veškeré komunikace prostřednictvím e-mailové schránky info@zsmirova.net nebo na tel. čísle 724 299 758. Všichni pověření zaměstnanci pracují v jiné části budovy než je umístěn hlavní telefon. Děkujeme za pochopení. 


Krizové volnočasové centrum

Publikováno dne 

Od úterý 17. 3. 2020 se otvírá naše škola jako „Krizové volnočasové centrum“ pro děti od 6 do 10 let pro okruh rodičů těchto profesí: zdravotnický personál nemocnice Ústí nad Labem, záchranné služby Ústí nad Labem, zaměstnanci ambulantních zdravotních služeb na území města Ústí nad Labem, složky IZS (hasiči, PČR), městská policie a děti úředníků magistrátu i obvodů a NOVĚ zaměstnanci obcí zařazení do obecních úřadů k výkonu sociální práce, krajů zařazení do krajských úřadů k výkonu sociální práce a poskytovatelů sociálních služeb.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel. čísle 724 299 758, 725 997 061 kde vám poskytneme bližší informace. 


Vydávání Žádostí o ošetřovné při péči o dítě „DO“ 13 let

Včera Sněmovna ČR schválila zákon o vydávání ošetřovného na dítě do dovršení 13 let (a to i v případě, že budete o dítě pečovat až v následujících dnech). Aby se maximálně omezil kontakt osob, žádost bude vydávána pouze v elektronické podobě na základě žádosti poslané na e-mail info@zsmirova.net. Děkujeme za pochopení